Tim Hogarth


Tłumacznie ze strony Syracuse.com

Tim Hogarth jest fanem kapeli Six Feet Under, grającej muzykę w stylu należącym do heavy metal, zwanym death metal.

Jest weganinem i uważa, że zwierzęta należy traktować humanitarnie. Nie je mięsa, nabiału i żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego – ze względów zdrowotnych oraz etycznych.

Tim nakręcił serię krótkich filmów video pt. ,,Heavy Metal Vegan Cooking” (Heavy metalowe wegańskie gotowanie). Filmiki nagrał w domu swojej matki w DeWitt i umieścił je na YouTube (oraz na swojej stronie). Udało mu się połączyć w nich swój wybór żywności z gatunkiem muzyki, która zyskała rozgłos prawie 30 lat temu, kiedy Ozzy Osbourne podczas koncertu odgryzł głowę nietoperzowi.

,,Można powiedzieć, że chcę przełamać pewne stereotypy.” powiedział 26-letni Tim Hogarth, który obecnie mieszka w Los Angeles. ,,To jest inny odłam”.

Wygląda na to, że mu się udaje: Producenci ,,Veg Edge„, pierwszej serii programów o tematyce wegetariańskiej na kanale Food Network, zauważyli działania Tima w internecie. Został zaproszony jako gość na premierowy odcinek, który pokazano na kanale Cooking w grudniu.

,,Heavy Metal Vegan Cooking” to kombinacja pokazów wegańskiego gotowania, muzyki metalowej i komedii skeczowej. Tim sam prezentuje przepisy, w większości sam gra muzykę, sam pisze scenariusz i sam odtwarza wszystkie postacie.

Poniżej pokaz, jak zrobić skrzydełka z seitana.

VIDEO: http://www.youtube.com/watch?v=DPlyT-xiMs4

http://www.heavymetalvegancooking.com/videos.html

http://blog.syracuse.com/cny/2011/01/heavy_metal_vegan_dewitts_tim_hogarth_says_his_music_and_his_food_are_all_about_attitude.html

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: