Kathy Freston weganizuje ‚Vanity Fair’

Tłumaczenie ze strony www.opposingviews.com

Kathy Freston, specjalistka ds. zdrowia i dobrego samopoczucia poprzez stosowanie wegańskiej diety, jest autorką mającej się niedługo ukazać książki pt. Veganist: Lose Weight, Get Healthy, Change the World (Weganizm: schudnij, bądź zdrowszy, zmień świat) i wcale nie jest nieśmiała, jeśli chodzi o polecanie wegańskiej diety każdemu, kogo spotka.

Wystąpiła w programach talk show Ellen, The View, w dzienniku Good Morning Ameryka i wielu innych, dając ludziom rady, jak stosować zdrową i smaczną dietę. Kiedyś nawet namówiła Oprahę do spróbowania 21-dniowego wegańskiego programu oczyszczania organizmu.

Tak więc wcale nie zaskoczyło nas to, że kochający mięso-z-ziemniakami dziennikarz z Vanity Fair, po obiedzie z „niemożliwie olśniewającą” autorką, której książki znajdują się na liście bestsellerów gazety New York Times, w modnej wegańskiej restauracji Candle 79, przeszedł na wegetarianizm!

Mimo że dziennikarz ten na początku kręcił nosem na widok seitana chimichurri i sałatki z grillowanego jarmużu, które poleciła Kathy, to po skosztowaniu ich, określił je jako „wyśmienite”.

W artykule, który ukaże się w lutowym wydaniu Vanity Fair, Kathy wyjaśnia, że dieta mięsna „tak naprawdę to użyźnia raka”, opowiada o zdjęciu ogłuszonej krowy, które zaprowadziło ją na drogę do weganizmu i mówi, że wyższa „świadomość społeczeństwa w sprawach zdrowotnych i środowiska” doprowadziła do eksplozji popularności diety wegańskiej. Nam się to podoba!

Michelle Sherrow

http://www.opposingviews.com/i/kathy-freston-is-veganizing-vanity-fair

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: