Zaproszenie na męski zjazd wegan w Las Vegas

Tłumaczenie zaproszenia na wegański wieczór kawalerski w Las Vegas ze strony: veganmainstream

Wiosną zapraszamy wegańskich mężczyzn na spotkanie w Las Vegas w Newadzie, w celach towarzyskich, edukacyjnych, zwalczania stereotypów i prezentacji korzyści zdrowotnych, jakie daje dieta roślinna. 4-dniowe zgromadzenie odbędzie się w dniach 19-22 maja 2011 r. W programie będą nieformalne sesje edukacyjne, a także grupowe wycieczki i  wypady do światowej sławy miejsc rozrywki i życia nocnego w Las Vegas.

,,Dla mężczyzn jedną z największych barier przed przyjęciem diety roślinnej są społeczne stereotypy odnośnie weganizmu” – mówi Ryan Henn, organizator zdarzenia. „Żyjemy w społeczeństwie, w którym mężczyzna jest uważany za mniej męskiego, jeśli nie konsumuje produktów odzwierzęcych. Mam nadzieję, że to zebranie pomoże rozwiać ten mit.”

Idea spotkania narodziła się, kiedy kilku przyjaciół wegan odkryło, że żaden z nich nie miał tradycyjnego wieczoru kawalarskiego. To, co zaczęło się jako prosty plan wspólnego przyjacielskiego wyjazdu, szybko zaczęło się rozrastać.

„Pomyśleliśmy, że zorganizowanie takiej kwintesencji męskiej imprezy jak grupowy wieczór kawalerski, będzie doskonałą platformą, aby pokazać światu, że prowadzenie współczującego stylu życia nie oznacza, że mężczyzna staje się mniej męski.” – wyjaśnił Henn.

Wyprawa jest organizowana elastycznie, aby pozwolić na maksimum wolności. Mimo że oficjalny plan i hotel zostaną podane później, to uczestnicy mogą zatrzymać się tam, gdzie im się podoba i jeść posiłki w wybranych przez siebie restauracjach oraz brać udział w sesjach i wyprawach, które ich interesują. Mężczyźni w każdym wieku i przestrzegający jakiejkolwiek diety są mile widziani, pod warunkiem, że zobowiążą się do 100% przestrzegania diety wegańskiej podczas spotkania.

„Mamy nadzieję, że to zdarzenie nie będzie wyglądać jak zwykła konferencja” – dodał Henn. „Chcemy, żeby uczestnicy traktowali ten okres jak wyjazd na wakacje z kilkoma bliskimi przyjaciółmi, nawet jeśli ich jeszcze nie spotkali. I tak, zamiast prezentacji w salach konferencyjnych, mamy w planie spotkania na basenie, każdy z notatnikiem w jednej ręce i z mrożonym drinkiem w drugiej.”

Wszystkie zdarzenia będą sfilmowane za zgodą uczestników w nadziei na nakręcenie krótkiego filmu dokumentalnego.

Zgromadzenie jest organizowane przez ochotników i nie jest związane z żadną grupą ani organizacją. Sesje edukacyjne są bezpłatne; uczestnicy muszą pokryć koszt podróży, noclegi, posiłki i rozrywkę. Poszukuje się ochotników, mówców i sponsorów. Wszelkie zebrane fundusze zostaną wykorzystane na częściowe pokrycie kosztów podróży zaproszonych mówców. Dokładne szczegóły i zapisy na listę mailingową znajdują się na stronie: www.vegansinvegas.com i na facebook.

http://veganmainstream.posterous.com/for-the-vegan-men-in-your-life-vegan-bachelor

http://www.facebook.com/VegansInVegas

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: