Bold Native

Pierwszy w historii kina film fabularny na temat Frontu Wyzwolenia Zwierząt (ALF) ‚Bold Native’ wejdzie na ekrany kin w lipcu.

Film opowiada o niezależnej grupie ludzi  organizujących akcje uwalniania zwierząt. FBI nazywa ich najgroźniejszymi dla kraju terrorystami.

Wątek jest taki: „Charlie Cranehill (Joaquin Pastor), członek ALF, poszukiwany przez rząd za terroryzm, wychodzi z podziemia, aby pokierować ogólnokrajową akcją, a jego ojciec (Randolph Mantooth), zajmujący wysokie stanowisko w korporacji, stara się znaleźć go, zanim zrobi to FBI. Natomiast młody idealista, który prowadzi kampanię na rzecz lepszego traktowania zwierząt hodowlanych z ramienia dużej bezdochodowej organizacji i kobieta z przeszłości  Charliego, zagrażają jego planom.”

Większość aktorów w filmie jest wegetarianami, w roli głównej wystąpiła witarianka Tonya Kay.  Jest to profesjonalnie zrobiony fim fabularny z udziałem znanych aktorów. Nawiązuje do rewolucyjnych filmów lat 70-tych, takich jak Easy Rider. Jest inspirujący i głęboki. Pokazuje, na jakim okrucieństwie zbudowane jest współczesne społeczeństwo.

http://boldnative.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: