”Testowane na gwiazdach filmowych, nie na zwierzętach”

Tara Smith, brytyjska stylistka fryzur gwiazd, rozpoczęła sprzedaż swojej wegańskiej linii produktów do pielęgnacji włosów, w Stanach Zjednoczonych. Do produkcji użyte są ekoprzyjazne składniki i naturalne organiczne zapachy. Produkty oznaczone są napisem: ”Testowane na gwiazdach filmowych, nie na zwierzętach.”

Tara, która pracowała z takimi gwiazdami jak Nicole Kidman, Angelina Jolie, Marisa Tomei i Demi Moore, po raz pierwszy zaprezentowała produkty Tara Smith Hair Care Range w USA, 2 tygodnie temu podczas przyjęcia u Donny Karan w Nowym Jorku.

„Było dla mnie bardzo ważne, aby wyprodukować dobrej jakości produkty do włosów na bazie naturalnych składników roślinnych i w cenie dostępnej dla każdego.” – mówi Smith – „Moje produkty są tak naturalne, jak to możliwe, bez konieczności trzymania ich w lodówce, ponieważ uważam, że to, co kładziemy na nasze ciało, jest tak samo ważne jak to, co wkładamy do wewnątrz.”

Linia Tara Smith Hair Care Range oferuje szampony, odżywki i lakiery do stylizacji. Każde opakowanie ma małą nalepkę, którą można odkleić i zasadzić, a wyrosną z niej piękne dzikie kwiaty. Produkty są w cenie poniżej $10.

http://vegetarianstar.com/2010/04/15/tara-smith-launches-vegan-tara-smith-hair-care-range/

http://www.tarasmith.com/HairCareRange/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: