Z wegańskiego Hollywoodu…

Jak donosi Look To The Stars, weganin John Salley (gospodarz talk show) został producentem wykonawczym filmu dokumentalnego Simply Raw: Reversing Diabetes in 30 Day (Proste i surowe: cofnięcie cukrzycy w ciągu 30 dni).

Simply Raw opowiada o życiu 6 Amerykanów, chorych na cukrzycę, którzy przechodzą z diety fast food na surową wegańską (witariańską), w wyniku czego następuje u nich złagodzenie objawów choroby bez zażywania lekarstw.

W filmie pojawia się kilka osób, zaangażowanych w kwestie zdrowia i żywności, w tym twórca ’Super Size Me’ Morgan Spurlock, aktywni zwolennicy diety witariańskiej Tony Robbins i Woody Harrelson oraz autor książki „Eat to Live” (Jeść, by żyć) Joel Fuhrman.

Dr Neal Barnard, przewodniczący Komitetu Lekarzy na rzecz medycyny odpowiedzialnej, organizacji, która promuje dietę wegetariańską dla zdrowia oraz etykę w wykorzystywaniu zwierząt w celach badawczych, napisał książkę opisującą podobny program, oparty na badaniach, które wykazały, że dieta wegetariańska może zapobiec, kontrolować i odwrócić objawy cukrzycy.

Zwiastun filmu Simply Raw:

Zwiastun filmu Simply Raw:

http://vegetarianstar.com/2010/04/27/john-salley-produces-simply-raw-reversing-diabetes-in-30-days/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: