Weganka Olivia Wilde z serialu Dr House

Olivia Wilde, weganka, twierdzi, że swoją figurę zawdzięcza diecie. Znamy ją z serialu Dr House, gdzie gra chorą na huntingtona lekarkę nazywaną Trzynastką. Urodziła się w Nowym Jorku 10 marca 1984, jako Olivia Cockburn, ale przyjęła nazwisko sceniczne Wilde (zapożyczając je od Oscara Wilde). Miłość do teatru i filmu skłoniła ją, aby po szkole szukać kariery na scenie.

Pierwszą rolę otrzymała w 2003 r. w serialu ”Skin”. W tym samym roku wyszła za mąż za Tao Ruspoli, twórcę filmów dokumentalnych, a co ciekawe, autentycznego księcia włoskiego. Mieszkają razem we Włoszech, w równie autentycznym pałacu.

Olivia wkrótce wzięła udział w kilku filmach, m. in. z Sharon Stone ”Alpha Dogs” i w ”Running with Scissors” z Gwyneth Paltrow. W 2007r. otrzymała rolę w serialu medycznym Dr House, grając śmiertelnie chorą lekarkę, która nie mając nic do stracenia, nadużywa narkotyków i seksu.
W 2009 r. wystąpiła z Michaelem Cera i Jackiem Black w filmie Year One. Obecnie kręci film science fiction ”Tron Legacy”.

Olivia z mężem Tao Ruspoli

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: