Wegańska grupa rockowa z Mississippi

http://truthonearthband.com

Przypadkiem trafiłam na tę grupę rockową o nazwie Truth on Earth (Prawda na Ziemi), złożoną z 3 sióstr, które od dziecka nigdy nie jadły mięsa, wychowane w wegańskiej rodzinie. Grają bardzo fajną muzykę, połączenie stylu współczesnego z latami 60-tymi i 70-tymi. Jak piszą na swojej stronie, grają pod wpływem Crosby’ego, Stillsa, Nash’a, Creedence’a Clearwater, Lynarda Skynard, Jethro Tull, Erica Claptona i Carlosa Santany.

Dzięki rodzicom, wpajającym im miłość do wszystkich istot, Tess, Kiley i Serena od wczesnego dzieciństwa występowały podczas imprez zbierających fundusze na najróżniejsze akcje pomocy dla zwierząt.

Nazwa zespołu, treść piosenek oraz ambitna misja zmiany świata oparte są na ideałach Mahatmy Gandhiego oraz Martina Luthera Kinga, Jr. Teksty i muzyka są pisane pod kątem podniesienia ludzkiej świadomości do poziomu, na którym każdy będzie starał się wziąć udział w rozwiązaniu problemów, przed którymi stoi planeta, zamiast być jedynie biernym obserwatorem krytycznej sytuacji. 70% dochodów ze sprzedaży płyt CD jest przeznaczonych na cele charytatywne. Ich muzykę można także ściągnąć za opłatą ze strony iTunes.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: