Weganie popierają szczyt w Kopenhadze

W tym czasie wielkich przemian, nic nie wydaje się dzisiaj bardziej istotne niż spotkanie przywódców w Kopenhadze. Do spotkania pozostało zaledwie parę tygodni, wobec czego światowa organizacja AVAAZ wezwała ludzi na całym świecie do podjęcia akcji w celu wywarcia presji na przywódców oraz polityków ze wszystkich krajów uczestniczących w konferencji.

Wiele organizacji ma swoje agendy i priorytety. Nie wolno jednak zapominać, że najważniejszym i jedynym tematem, którego nie wolno pominąć, jest powszechny zakaz produkcji, sprzedaży i kupowania mięsa. Tylko taka droga może uchronić naszą planetę od nadchodzącej zagłady. Nie mówiąc o dowodach naukowych, które mnożą się z dnia na dzień, wspomnijmy o atmosferze strachu i tortur, która przenika nasz świat z tych zapomnianych miejsc, jakimi są fabryki śmierci-farmy przemysłowe. Ten ciężki osad zaciemnia naszą przyszłość. Zapominając o takich mrzonkach, jak zwykłe współczucie, musimy przemówić na modłę chrześcijańską: jak posiejesz tak zbierzesz. Ciężar zabijania milionów istot dziennie przeważył szalę, która stroną zagłady dotyka już powierzchni ziemi. Możemy jeszcze parę razy podskoczyć, by opóźnić ten ostateczny spadek, ale tylko ogólnoświatowa ustawa prawna może przywrócić prawdziwy balans tej kosmicznej wagi.

Jaki będzie wynik tego spotkania, w dużym stopniu zależy od nas wszystkich, zwykłych obywateli świata, dlatego też 12 grudnia jest dniem akcji, która ma pokazać, że leży nam na sercu jedyny cel: ocalenie planety.

Tych, którzy identyfikują sie z posłaniem, prosimy o modlitwę, aby wzrosła świadomość uczestników konferencji w Kopenhadze i żeby zatwierdzili oni pełny zakaz spożywanie mięsa.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: